Відчуття теплового комфорту залежить, серед іншого, від нашого загального самопочуття, одягу або стану фізичної активності. Це чинники, на які “E-dim” не має впливу. Проте, існують фізичні фактори, які визначають сприйняття навколишнього середовища як тепловий комфорт.
По-перше, різниця температур в різних місцях приміщення не повинна бути більшою ніж 3° С. Наприклад, якщо температура на внутрішній стороні зовнішньої стіни і температура, яка вимірюється в центрі кімнати буде різнитися більш ніж на 3° С, ми відчуватимемо дискомфорт. У такому місці, стоячи або сидячи буде неприємне враження, ніби дує по спині.
Іншим явищем, є швидкість руху повітря в приміщенні. Влітку вона не повинна бути більшою ніж 0,2 м / с, а взимку 0,15 м / с.
Важливим є також забезпечення оптимальної вологості повітря в приміщенні.
Пам’ятайте, що якість повітря і відповідна його вологість запобігатиме утворенню цвілі і грибка, які є дуже шкідливими і мають алергенний вплив на наше здоров’я.
Цікавим є той факт, що комфортна температура влітку є вищою, ніж взимку, наприклад 24°С і 21°С відповідно.
Отже, використання цих стандартів гарантує нам забезпечення теплового комфорту на найвищому рівні. Детальніше про утеплення фасадів будинків.
Отримати безкоштовну консультацію з проектування будинків та дізнатись більше інформації про технології Ви зможете: