Програма PHPP 2007. Як вона працює?

programma-phpp-2007-kak-ona-rabotaet

programma-phpp-2007-kak-ona-rabotaet

PHPP 2007 або пакет планування пасивного будинку – спеціальна програма для проектування комплексних рішень для енергоефективних і коректно функціонуючих пасивних будинків.

Основне призначення – обчислення енергетичного балансу і потреб об’єкта на основі його характеристик, введених користувачем.

Програма дозволяє прорахувати такі результати:

  • Річну потребу в опаленні і максимальне теплове навантаження;
  • Річну потребу в охолодженні і максимальну холодопродуктивність;
  • Річну потребу в первинній енергії для всієї будівлі.

PHPP 2007 складається з самого програмного забезпечення та керівництва, в якому прописані методи розрахунку та інші важливі аспекти для проектування і зведення пасивних будинків.

Конструктивно програма побудована на електронних таблицях Excel з різними робочими листами для обчислень з різних областей.

PHPP 2007 року працює з наступною інформацією:

  • Вимірювання і розрахунок окремих компонентів (вікон, вентиляції, будівельних та інженерних конструкцій) і їх впливу на енергетичний баланс будівлі взимку і влітку;
  • Вимірювання теплового та охолоджуючого навантаження;
  • Розрахунок механічних систем опалення, гарячого водопостачання та кондиціонування для всієї будівлі;
  • Перевірка енергетичної ефективності концепції будівлі в цілому.

Інші можливості

Програма PHPP 2007 дозволяє зробити миттєві розрахунки. Для цього користувачеві досить ввести всі дані, після чого він може відразу оцінити результат. При внесенні правок у вхідну інформацію також легко відзначити їх вплив на енергетичний баланс об’єкта. Таким чином можна швидко і своєчасно порівнювати різні технології, матеріали і компоненти, вибираючи з них найбільш актуальні для конкретного проекту. Це істотно спрощує як нове будівництво, так і ремонт будівлі з точки зору її оптимізації.

Врахування типових регіональних кліматичних умов дозволяє обчислити щомісячну потребу в опаленні і кондиціонуванні, в залежності від пори року. За рахунок введення даних користувачем, PHPP 2007 може використовуватися в різних регіонах по всьому світу.

При здійсненні розрахунків використовуються основні фізичні положення, сучасні міжнародні стандарти і різні індивідуальні відхилення. Налаштування програми виключно персоналізоване незалежно від того, в якій країні і в яку пору року вона використовується.

Ще одна перевага PHPP 2007 – формування документальної і розрахункової бази для сертифікації будівлі в якості пасивного будинку або модернізації EnerPHit. Всі результати збираються в один документ. Спеціальні інструменти максимально спрощують підготовку сертифіката енергоефективності.

Поява та розвиток

Перший випуск пакета датований 1998-м роком. З тих пір програма постійно розвивається. У неї впроваджуються нові модулі і розширені можливості, на кшталт розрахунків параметрів склопакетів, затінення, літнього режиму, осушення, обліку поновлюваних джерел енергії, вентиляції великих нежитлових об’єктів, реконструкції будівель, тощо.

programma-phpp-2007-kak-ona-rabotaet-1

Зараз програма PHPP успішно застосовується в усьому світі і доступна на різних мовах. У деяких версіях передбачені додаткові інструменти і розрахунки, засновані на регіональних особливостях країни. У глобальному масштабі можна вибирати північну або південну півкулю з урахуванням характерних кліматичних даних. Таким чином, програма використовується в якості офіційної перевірки енергоефективності.

Безкоштовна консультація

Отримати безкоштовну консультацію з проектування будинків та дізнатись більше інформації про технології Ви зможете:

+38 (050) 3 715 715

e.dim.lviv@gmail.com

Надішліть запит


Vector Smart Object