Концепція Е-dim

Концепція Е-dim

Е-dim це поєднання новітніх світових концепцій будівництва таких як пасивне, мультикомфортне, активне, зелене. Адже їх спільними критеріями і кінцевою метою є спорудження максимально комфортної для проживання будівлі, яка мінімально споживає енергії і відповідно мінімально забруднює довкілля. Власне гармонійний взаємовплив цих трьох факторів (середовище, енергія, комфорт) і є основою концепції Е-dim.

Енергонезалежність
Ми прагнемо до того, щоб будинок можна було збудувати будь-де, наприклад в найглухішому куточку гір чи степу і він би забезпечив себе і своїх мешканців необхідною кількістю енергії від сонця, вітру і землі, не забруднивши довкілля.

Енергоефективність
Оскільки альтернативні джерела енергії є досить коштовними, тому ми плануємо житло максимально енергоефективним з мінімальними втратами тепла і мінімальним впливом на довкілля.

Ергономічність
Зручність в нашому розумінні не лише в проживанні в будинку, а також в його обслуговуванні. Ми прагнемо до дуже «простих» технічних і архітектурних рішень і використовуємо цифрові технології в управлінні комфортом в будинку.

Естетичність
Краса – це поняття досить суб’єктивне, але ми виділяємо ряд об’єктивних критеріїв, які впливають на естетику будинку. Це гармонійне розташування в середовищі, багато природнього освітлення, достатньо простору, тиша, постійно свіже повітря, комфортна температура. Естетика для ока і комфорт для тіла примножують здоров’я.

Екологічність
Звичайно ми думаємо про довкілля в планетарному вимірі. Але чому б нам не зробити свій маленький внесок в справу покращення еко-середовища при зведенні власного житла. Адже це змінює спосіб мислення і нас і наших дітей. І це створює певну моду на бережливе ставлення до довкілля і як наслідок-проживання в гармоній з природою і в чистому середовищі. Використовуючи екологічні матеріали, енергію сонця і землі, дощову воду і інші зелені технології ми заощадимо кошти і збережемо довкілля для наших нащадків.

Етнічність
Це поняття більше з області духовного, але ми пропагуємо гармонійне поєднання у житті матеріального і духовного. Оскільки будинок «вписується» в середовище, яке теж формувалося віками, доречно внести елементи цього середовища в споруду. Це в жодному випадку не етно-копія, це виключно сучасні стильні художні етно-елементи, які додають будинку індивідуальності і неповторності.

Безкоштовна консультація

Отримати безкоштовну консультацію з проектування будинків та дізнатись більше інформації про технології Ви зможете:

+38 (050) 3 715 715

e.dim.lviv@gmail.com

Надішліть запит


Vector Smart Object