Будівництво та нагляд

Будівництва еко будинків під ключ

Інженерно-проектна група Е-Dim займається будівництвом енергозберігаючих будинків під ключ: каркасних, активних, пасивних, мультикомфотних. Телефонуйте!

+38 (032) 2 333 278
+38 (050) 3 715 715

 
 
 
 
 

Будівництво власного будинку – це не лише відповідальний, а й надскладний крок, що потребує ретельно виваженого підходу. Звичайно, можна придбати вже готовий варіант, але таким чином ніколи не досягти бажаної індивідуальності, а зазвичай – і енергоефективності.

Будівництво екологічних будинків під ключ – комплексна послуга, яка позбавить майбутніх власників від всіх турбот. Її особливість в тому, що всі робочі процеси та контроль над їх виконанням на себе беруть досвідчені фахівці, а замовник лише заздалегідь узгоджує деталі проекту.

Енергозберігаючий будинок під ключ – це не лише просте, а й економічно обґрунтоване рішення. Кваліфіковані забудовники легко уникають типових помилок, підбирають всі матеріали та технології, надають необхідні консультації, допомагають розробити водночас функціональний та привабливий проект еко будинку.

Будівництво будинків під ключ. Переваги

Професійне створення проектів енергозберігаючих будинків, будівництво під ключ, нагляд та супровід мають ряд очевидних переваг:

 – Замовник економить власний час та сили, при цьому не переймаючись через якість результату;

 – Всі роботи будуть виконані своєчасно, безпомилково та раціонально;

 – Всі питання та проблеми швидко вирішуються на професійному рівні;

 – Робочі бригади працюють максимально узгоджено, що суттєво оптимізує весь робочий процес;

 – Вартість будівництва під ключ сповна покривається економією за рахунок оптимального вибору матеріалів, чіткого планування та розподілення роботи, ефективності результату;

 – Лише професіонали можуть втілити в життя проекти енергозберігаючих будинків будь-якої складності;

 – Індивідуальний підхід дозволяє розробити та втілити повністю новий та унікальний проект;

 – Фахівці завжди надають гарантії на проведені роботи.

Особливості будівництва енергозберігаючих будинків

Будівництво енергозберігаючих будинків передбачає свої особливості процесу. В залежності від специфіки споруди, можна умовно класифікувати кілька основних різновидів:

 – Будинки низького енергоспоживання. Використовують мінімум удвічі менше енергії за типові споруди, що відповідають діючим нормам енергоспоживання.

 – Будинки ультранизького енергоспоживання. Використовують на 70-90% менше енергії за типові. Відповідають найвищим стандартам та фактично не впливають на навколишнє середовище. Саме такою технологією є надсучасна технологія пасивних будинків.

 – Будинки, що генерують енергію. Повністю покривають власні потреби, а залишки енергії можуть бути надані енергокомпанії та викуплені взимку, коли витрати зростають.

 – Будинки з нульовим викидом CO2. Технологія, що поширюється у Великобританії. Будинок не виділяє CO2, повністю забезпечує себе енергією із відновлювальних джерел, компенсуючи всі витрати на опалення, кондиціонування, освітлення, водопостачання, вентиляцію, побутові електроприлади, тощо.

Основна особливість, що об’єднує ці технології – комплексний підхід, який необхідний від початку проектування до введення екобудинку в експлуатацію. Саме це – основна причина, через яку краще одразу довірити будівництво та нагляд фахівцям, що будуть супроводжувати процес від самої підготовки та до кінця.

Проекти енергозберігаючих будинків та їх реалізація

Ми пропонуємо приватним інвесторам побудувати енергоефективний будинок або мультикомфортний будинок “від А до Я”, від проектування до закінчення внутрішніх робіт. 

Співпраця починається із запрошення до нас замовника для ознайомлення з філософією Е-ДІМ де ми обговорюємо:

1. Відмінності між звичайними, пасивними та енергоощадними будинками.

2. Технології проектування і будівництва.

3. Філософію мультикомфорту.

Існує дві форми співпраці:

1. Ми виступаємо виконавцем і координатором будівництва. При цьому досягається найкращий ефект мультикомфорту.

2. Ми виступаємо проектантами і здійснюємо технагляд і архнагляд протягом будівництва. Це оптимальне рішення в будівництві енергоефективного будинку.

Для того, щоб побудувати мультикомфортний будинок, необхідно виконати професійний робочий проект із застосуванням програми PHPP (витрати складають приблизно 1,5-3% від інвестицій, або 15-30 USD / м2 площі будинку).

Середня вартість будівництва становить 1000 USD / м2.

Безкоштовна консультація

Отримати безкоштовну консультацію з проектування будинків та дізнатись більше інформації про технології Ви зможете:

+38 (050) 3 715 715

e.dim.lviv@gmail.com

Надішліть запит


Vector Smart Object