Вікна

okna-dom-psywny

Інженерно-проектна група Е-Dim здійснює встановлення

енергоефективних вікон у м. Львів та області.

+38 (032) 2 333 278
+38 (050) 3 715 715

Що таке енергоефективні вікна та в чому їх особливості?

У типовому будинку або квартирі на опалення, освітлення і систему кондиціонування припадає близько двох третин усіх витрат енергії. Особливо це стосується регіонів, яким не з чуток відомо, що таке сувора зима. Вологість, холод, морози – все це призводить до невиправданих витрат на підтримку комфортного мікроклімату в приміщенні.

При цьому значний відсоток тепловтрати приходиться на вікна. На цей показник впливає одразу кілька факторів:

 – Недосконала рамна конструкція з містками холоду, протягами та слабкими вузлами;

– Теплопровідність самого скла;

– Втрати тепла внаслідок конвекції повітря через негерметичність склопакета;

– Втрата тепла через скло з приміщення, від нагрітої побутової техніки та інших предметів;

– Проникнення повітря між функціональними елементами рами: вузлами, які рухаються чи відкриваються.

 – Частково вирішити проблему допоможе установка спеціальних енергоефективних віконних систем.

Основні властивості енергозберігаючих вікон

Для того, щоб оцінити енергоефективність вікон, існує навіть спеціальний показник – U-фактор. Він застосовується до всієї конструкції або безпосередньо до скла. Чим нижче значення, тим кращі теплоізоляційні властивості.

Ще одна характеристика – коефіцієнт посилення сонячного тепла, що визначає кількість теплової сонячної енергії, яка надходить в приміщення. Для прохолодних регіонів підійдуть вікна з високим значенням, а для спекотних – з низьким.

Рівень опору конденсату визначає здатність протистояти його утворенню. Високий коефіцієнт пропускання видимого світла, особливо при сприятливому розташуванні та орієнтації будівлі, допоможе скоротити витрати на освітлення. А спеціальний коефіцієнт LSG вказує на здатність пропускати світло, не пропускаючи тепло.

Енергоефективні вікна підбираються індивідуально під конкретний проект. При цьому існує і кілька загальних рекомендацій:

  – Установка профілів з великою кількістю камер (не менше п’яти при ширині не менше 70 мм), як в системі Rehau Geneo PHZ;

 – Використання спеціальних енергозберігаючих пакетів (можливе використання скла з низькоемісійним покриттям);

 – Монтаж відповідно до всіх нормативних вимог (чим ширше шов примикання – тим тепліша та надійніше ізольована конструкція);

 – Розрахунок ширини профілю з урахуванням розмірів віконного отвору;

 – При наявності – засклення балкона, лоджії або інших буферних зон для створення теплового буфера.

Сезонне енергозбереження

Природа енергозбереження відрізняється, в залежності від сезону, погодних умов і кліматичних особливостей. Крім оптимальних ізоляційних показників, енергоефективні вікна повинні виконувати такі завдання:

 – Взимку – перешкоджати проникненню в приміщення холодного повітря, вітру, вогкості, а також запобігати втратам тепла від нагрітих батарей, опалювальних та інших приладів, тепла, накопиченого внаслідок життєдіяльності мешканців.

 – Влітку – пропускати світло, обмежуючи проникнення тепла, щоб зберегти в приміщенні дорогоцінну прохолоду.

Основні теплозберігаючі властивості вікна в значній мірі залежать від якості і типу обраного профілю. Але при цьому він займає лише малу частину всього отвору, а решта – склопакет, характеристики якого і визначають ефективність ізоляції і те, наскільки комфортний мікроклімат збережеться в приміщенні, незалежно від пори року.

Інноваційна технологія під час будівництва E-dim

vikna

Для будівництва екобудинків використовуються унікальні та енергоефективні віконні системи Rehau Geneo PHZ, нова розробка системи Geneo, створена спеціально для пасивних будинків. Для опалення достатньо сонячного випромінювання, що надходить у приміщення через вікна, а також тепла, накопиченого від побутових приладів та за рахунок проживання мешканців.

Особливість Rehau Geneo PHZ – використання спеціальних термомодулів та вмонтованого середнього ущільнення, що робить таке рішення одним з найкращих та найсучасніших на українському ринку.

Переваги Rehau Geneo PHZ:

 – Відмінний рівень тепло- та звукоізоляції;

– Сертифікована система для будинків із пасивним опаленням;

– Три контури ущільнення з вулканізованими кутами з еластичних та стійких до навантажень матеріалів;

– Максимальна енергоефективність за рахунок конструкції та комбінації профілів;

– Механічна міцність та довговічність;

– Відсутність містків холоду;

– Відсутність потреби у додатковому металевому армуванні у 9 із 10 випадках;

– Відповідність стандартам економії енергії EnEV;

– В наявності – різні кольори та оформлення: лакування, алюмінієві накладки, тощо;

– Простота догляду за поверхнею: забруднення усуваються звичайними миючими засобами;

– Скошена форма стулки забезпечує оптимальну світлопропускну здатність.

На сьогоднішній момент Rehau Geneo PHZ залишається найінноваційнішою системою, забезпечуючи надійний захист від тепловтрат, протягів, води, пилу, шуму, тощо.

Використання вікон Rehau Geneo PHZ

Вікна Rehau Geneo PHZ розроблені для пасивних будинків, будинків із низьким споживанням енергії, для приміщень з індивідуальною системою опалення, для об’єктів з лічильниками тепла.

Фірмові системи можуть використовуватися для виготовлення вікон складної конфігурації, нестандартних розмірів та форм, що не можуть бути додатково армовані. Це можуть бути круглі, трикутні, трапецієподібні вікна, інші складні та нетипові архітектурні рішення. При цьому повністю зберігаються все експлуатаційні властивості та функціональні переваги.

Вікна Rehau Geneo PHZ задовольняють всі вимоги щодо ефективної ізоляції, теплозбереження, компактності, відсутності протягів та містків холоду. Вони однаково незамінні при будівництві приватних чи висотних будинків.

Безкоштовна консультація

Отримати безкоштовну консультацію з проектування будинків та дізнатись більше інформації про технології Ви зможете:

+38 (050) 3 715 715

e.dim.lviv@gmail.com

Надішліть запит


Vector Smart Object