Сонячні колектори

Сонячні колектори та їх особливості

Інженерно-проектна група Е-Dim реалізовує та встановлює сонячні батареї у м. Львів та області. Альтернативні джерела енергії для дому – екологічно і економно.Телефонуйте!

+38 (032) 2 333 278
+38 (050) 3 715 715

 
 
 
 
 
 

Сонячні колектори та їх особливості

Альтернативні джерела енергії для дому набувають все більшої популярності у Львові. Їх використання дозволяє не лише заощадити, а й долучитися до такого важливого збереження викопних природних ресурсів, власноруч вплинути на зменшення забруднення навколишнього середовища.

Принцип роботи сонячних колекторів базується на тому, що вони поглинають енергію сонячного світла, після чого перетворюють її в інші форми, більш доступні для побутового використання.

Популярність сучасних систем зумовлена їх ефективністю. При сприятливій погоді лише квадратний метр земної поверхні отримує до 1000 Вт сонячної енергії, що витрачаються у порожнечу. Якісний колектор може зібрати до 70 відсотків всього об’єму енергії, в залежності від умов. Таким чином, наприклад, при наявності однієї чи двох колекторів, ціла сім’я може протягом літа отримувати гарячу воду, а при облаштуванні більш складної комплексної системи – навіть повністю опалювати приватний будинок взимку.

Конденсаційна техніка плюс сонячні колектори – оптимальний результат

Інвестуючи в опалювальну систему обов’язково подивіться на конденсаційний котел, адже це найекономніший варіант. Він перетворює до 98% енергії в корисне тепло, незважаючи на якому паливі він працює: рідкому чи газоподібному.

При застосуванні такого котла із сонячним колектром для підігріву води та опалення, Ви заощадите до 35% витрат на енергію. На 60% можна знизити витрати лише при гарячому водопостачанні.

Сонячні колектори та їх особливостіМожливість легко та швидко купити сонячні батареї у Львові забезпечує ряд переваг:

–   Економія газу та інших ресурсів. Навіть якщо встановленого колектора не вистачає на покриття всіх потреб, його наявність значно зменшує навантаження на газові котли та інші системи у будинку.

– Енергонезалежність. Використання сонячних колектрорів для дому дозволяє бути максимально незалежним від наявності чи ціни газу, гарячого водопостачання, тощо.

– Екологія. Пошуки альтернативних джерел – давно не примха, а екологічна і економічна необхідність.

– Універсальність. Сфера використання – різноманітна та фактично безмежна. Найпоширеніший варіант – сонячні батареї для опалення будинку. Також їх можна використовувати для гарячого водопостачання та навіть промислових та виробничих потреб.

– Доступність. Установка колекторів не потребує спеціальних дозволів та узгоджень. Достатньо забезпечити професійний монтаж конструкції.

– Довговічність. Сонячні колектори служать роками та десятиріччями, не потребуючи складного догляду та обслуговування.

Основні недоліки систем зумовлені значним впливом зовнішніх факторів. Ефективність сонячних колекторів, купити які вже можна по доступній ціні, залежить від регіону використання та інших особливостей. Частково збалансувати це допомагає професійна розробка індивідуальних проектів.

Сонячні батареї для дому у м. Львів: різновиди та вибір

Сучасні сонячні батареї для будинку є у різних варіаціях, в залежності від необхідних властивостей, типу робочої поверхні, тощо. Найпоширеніші – пласкі та трубчасті колектори.

 – Пласкі. Основний елемент – металева пластина із спеціальним покриттям, що ефективно поглинає сонячну енергію. До пластини припаяні проточні труби. Абсорбер – у спеціальному ізольованому корпусі, на якому і розташований трубопровід. Для зменшення тепловтрат вся конструкція – максимально герметична. Таким чином навіть взимку абсорбер краще захищений від холоду за рахунок шару повітря. Основна перевага пласких колекторів – їх доступна ціна, що зумовлена простотою. Основний недолік – мінімальна ефективність взимку, а також складнощі монтажу на покрівлі складної конфігурації. Такий колектор – нерозбірна конструкція, тож доставляти, піднімати, встановлювати, ремонтувати та заміняти його необхідно виключно повністю.

 – Трубчасті. Складаються із металевого каркасу, корпуса-теплообмінника та скляних трубок. Переваги такого варіанту – ефективність навіть у холодну пору року. Монтувати та ремонтувати колектори трубчастого типу можна поступово, у кілька етапів. Між собою вони відрізняються типом трубок та теплообмінника.

Детальніше про трубчасті колектори

Абсорбери, покриті високоселективним шаром, що вловлюють особливо багато сонячної енергії, забезпечуючи тим самим високий ККД. Особливо якісна теплоізоляція досягається за допомогою вакууму в трубках. При цьому між скляними трубками й абсорберами не виникає практично жодних втрат тепла, тому колектор може перетворити навіть слабке сонячне освітлення у корисне тепло. Особливо у міжсезоння і в зимові місяці, при низьких температурах повітря, вакуумні трубчасті колектори дуже ефективно використовують наявне сонячне випромінювання.

Сонячна енергія для гарячого водопостачання та підтримки при опаленні

У нас значний досвіду встановлення геліосистем, тож Ви можете покластися на нашу технічну вправність і найвищу якість виробів, які ми використовуємо. Немає значення, чи Ви обираєте нову конденсаційну опалювальну установку на рідкому паливі чи газі, систему опалення на деревині чи тепловий насос – усі системи, які ми встановлюємо розраховані на комбінацію з геліосистемами.

Безкоштовна консультація

Отримати безкоштовну консультацію з проектування будинків та дізнатись більше інформації про технології Ви зможете:

+38 (050) 3 715 715

e.dim.lviv@gmail.com

Надішліть запит


Vector Smart Object