Теплові насоси

eplovi-nasosy

Інженерно-проектна група Е-Dim здійснює реалізацію та встановлення теплових насосів у будинках у м. Львів та області. Телефонуйте!

+38 (032) 2 333 278
+38 (050) 3 715 715

 

Використання теплових помп – одне із найсучасніших рішень при облаштуванні екологічних систем опалення та кондиціонування, при будівництві пасивних та мультикомфортних будинків.

Теплові насоси по своїм показникам випереджають більшість найкращих типових моделей теплогенераторів, що працюють на електриці, дизелі, газі. По своїй конструкції він здатний забирати тепло навіть із водойм, скелястих порід та грунтів, що зберігають його протягом року.

Установка такої конструкції забезпечує ряд переваг:

 – Підвищення рівня комфорту у приміщенні;

 – Відсутність потреби в облаштуванні димаря;

 – Відсутність сторонніх запахів, що утворюються при згорянні палива;

 – Виключення ризику пожежі за рахунок відсутності горючих речовин.

Циркуляційні насоси для опалення витрачають приблизно чверть енергії, необхідної для роботи інших генераторів, але не поступаються потужністю та ефективністю. Вони забезпечують економію особистих та природних ресурсів.

Використання відновлюваної енергії через теплові насоси

Відновлювальну енергію ґрунту, сонця, ґрунтових вод чи повітря, саме її використовують теплові помпи.

Водночас ви користуєтесь додатковою перевагою: більшість теплових насосів оснащені функціями „активне охолодження“ та „природнє охолодження“. А отже, вони можуть приносити не лише тепло, а й прохолоду в жарку погоду.

Теплові насоси можна встановлювати як в нових будинках, так і при реконструкції старих. Їх можна поєднувати з сонячними колекторами, або ж із системами опалення на рідкому чи газоподібному паливі.

Принцип роботи циркуляційного насосу

Циркуляційний насос для опалення, в залежності від різновиду, має свої експлуатаційні особливості. У якості теплоносія – вода чи розсіл, що набирають тепло у оточуючому середовищі, після чого передає його через теплообмінник у внутрішній контур системи.

Внутрішній контур заповнений хладагентом з низькою температурою кипіння. Потрапляючи у випаровувач, він переходить у газоподібний стан, після чого стискається до необхідної температури у компресорі. Лише тоді він віддає тепло теплоносію, що потім поступає у систему опалення та до необхідних приладів.

Теплові насоси у м. Львів

Теплові насоси у Львові це вибір тих, хто хоча заощадити на опаленні та подбати про екологію, адже вони використовують безкоштовну енергію довкілля. Лише невелика кількість електроенергії для функціонування теплового насоса, зробить цю енергію доступною до використання.

Переваги використання теплових насосів для опалення та інших побутових потреб

Використання сучасних теплових насосів має за собою ряд переваг:

 – Економія. При низьких потребах система має високий ККД, що може перевищувати 500%. Таким чином насос використовує ресурси значно ефективніше за традиційні котли, що працюють на електроенергії чи паливі. Ще кращих показників можна достягти при використанні системи пасивного охолодження.

 – Екологічність. Теплові насоси дозволяють повністю опалювати приміщення, не зашкоджуючи навколишньому середовищу та не витрачаючи вичерпні природні ресурси. Також це здорова та корисна технологія, яка створює в приміщенні найбільш сприятливий для людини мікроклімат.

 – Комфорт. Робота таких наносів фактично беззвучна. Додаткова автоматика дозволяє керувати інтенсивністю, виставляти необхідні налаштування, контролювати клімат зонально.

 – Безпека. Для роботи насоса не потрібне горюче чи вибухонебезпечне паливо, відсутні вихлопи, відкритий вогонь, розлив мазуту чи протікання газу. Навіть хладагент у природних умовах – негорючий газ, тож такий насос не може бути джерелом пожежі.

 – Практичність. Правильно обрана система одночасно працює на опалення, водопостачання та охолодження. Під час зупинки приладу він не псується, а робочі речовини – не замерзають.

Теплові насоси “розсіл-вода

teplovi-nasosy-1Основне джерело енергії ґрунт, за посередництвом ґрунтових колекторів або зондів.

Теплові насоси “повітря-водаteplovi-nasosy-2

Теплові насоси повітря-вода використовують зовнішнє чи витяжне повітря як первинне джерело енергії. Серед їх переваг – практичність та доступна ціна. Конструктивно виділяють спліт та моно системи. У моноблоках всі елементи системи знаходяться в одному корпусі. В залежності від різновиду, бувають моноблоки для внутрішньої чи зовнішньої установки.

Найкраще тепловий насос повітря-вода проявляє себе у південних регіонах, хоча сучасні моделі стають все більш універсальними.

Тепловий насос “повітря-вода” (сплітсистеми)

teplovi-nasosy-3Спліт-системи складаються з двох блоків: зовнішній блок (потужний вентилятор та випаровувач монтуються зверху на ділянці) та внутрішній блок (конденсатор і необхідна автоматику встановлюється у приміщенні).

Потужні теплові насосиteplovi-nasosy-4

Вони розроблені для великих житлових комплексів та промислових підприємств.

Природнє охолодження” і “Активне охолодження”

teplovi-nasosy-5Теплові насоси забезпечують приємний мікроклімат в приміщенні при високих температурах ззовні.

Безкоштовна консультація

Отримати безкоштовну консультацію з проектування будинків та дізнатись більше інформації про технології Ви зможете:

+38 (050) 3 715 715

e.dim.lviv@gmail.com

Надішліть запит


Vector Smart Object