Дизайн-проект

sn-375_8

Інженерно-проектна група Е-Dim створює індивідуальний дизайн інтер’єрів будинків та квартир у м. Львів та області. Телефонуйте!

+38 (032) 2 333 278
+38 (050) 3 715 715

 
 
 
 
 

Індивідуальний дизайн інтер’єрів

Кожен будинок чи квартира по-своєму унікальний та неповторний. Значну роль у цьому відіграє інтер’єр та його оформлення. Різноманітні дрібниці здатні докорінно змінити звичне життя, додати в нього нових відтінків та фарб.

Останнім часом все більшої популярності набувають індивідуальні проекти. На відміну від типових, вони залишають фактично безмежний простір для експериментів та самовираження. Спеціально розроблений екологічний дизайн-проект дозволяє повністю врахувати всі побажання та індивідуальні особливості, а заодно – специфіку приміщення та його планування.

Саме індивідуальні проекти створюють максимально комфортне середовище для проживання. А хіба не це – основна вимога до власного будинку? Кваліфіковані фахівці знають, як втілити у життя проекти будь-якої складності, одночасно враховуючи функціональні та суто практичні нюанси.

Окреме питання – дизайн екологічних інтер’єрів. Такі проекти передбачають використання певних матеріалів, енергоефективних технологій, навіть кольорову гаму. Екологічні будинки не лише максимально комфортні та здорові для проживання, а й найбільш дружні до навколишнього середовища та природи.

Переваги професійного дизайну інтер’єрів

Професійний дизайн інтер’єру будинку має ряд численних переваг.

 – Економія часу та сил. Замовнику не доведеться власноруч займатися будівельними, ремонтними та монтажними роботами, придбанням матеріалів, декоруванням, тощо.

 – Вибір матеріалів та технологій. Ще на етапі розробки проекту дизайнери відшукають найкращі матеріали та шляхи їх використання, щоби досягти бажаного естетичного та функціонального результату.

 – Вузькоспеціалізовані знання. Лише фахівці достовірно знають всі специфічні правила та норми проектування, працюючи з ними щоденно.

 – Оптимізація процесів. Раціональний розподіл часу та ресурсів – гарантія економії коштів та часу.

 – Раціональне планування. Ще на етапі створення екологічного дизайн-проекту можна повністю прорахувати його вартість, передбачити всі можливі варіанти.

 – Сучасні технології. Постійний розвиток, пошук та впровадження нових рішень, вибір найоптимальніших шляхів дозволяє використовувати при проектуванні та втіленні проекту найкращі сучасні розробки будівельної та ремонтної індустрії.

 – Комплексний підхід. Дизайн інтер’єрів розробляється поетапно, до найменших дрібниць. Під час втілення проекту фахівці ретельно контролюють всі процеси, у разі необхідності своєчасно приймаючи правильні рішення.

Звичайно, може здаватися, що професійний дизайн інтер’єру будинку потребує значних витрат. На практиці, таке рішення, хоча й потребує оплати послуг фахівців, може виявитися більш заощадливим. В першу чергу це пов’язано з тим, що досвідчені дизайнери та будівельники чітко знають, як уникнути типових помилок та не розплачуватися за них у майбутньому.

Будь-які неточності на етапі проектування здатні поставити під сумнів все будівництво або ремонт. Наслідки можуть бути справді катастрофічними. І лише своєчасна допомога майстрів своєї справи здатна один раз та назавжди вирішити це питання.

Дизайн інтер’єру екологічного будинку. Етапи створення

Дизайн-проект – це послуга, яка забезпечить Вам естетику середовища згідно Ваших уподобань і стилю життя.

Ескізний дизайн-проект інтер’єру – це основний етап, на якому поєднується функція із стилістичною концепцією, ідеєю, досягається баланс між зручністю і красою. Здійснюється функціональне зонування і визначається, яким буде стиль майбутнього інтер’єру.

sn-375_5

Фотореалістична 3D візуалізація проекту

На цьому етапі виконується комп’ютерна візуалізація інтер’єру – наочні тривимірні фотореалістичні картинки Вашого інтер’єру, які дозволяють одержати повне уявлення про застосовані матеріали, кольори, обрані меблі і предмети, одержати реалістичне уявлення про освітлення.

Результат третього етапу – набір друкованих фотографій 20х30: тривимірні фотореалістичні фінальні візуалізації майбутнього інтер’єру, що виконуються у програмі 3D Studio Max.

Робочий дизайн-проект інтер’єру

Створення докладного проекту з розробкою і деталізацією всіх необхідних вузлів і конструкцій – це створення повного комплекту технічної документації, необхідної для втілення проекту в життя.

Крім того, на цьому етапі відбувається затвердження замовником обраних матеріалів, обладнання, меблів, постачальників, підрядників, тощо.

sn-375_4

Авторський нагляд

Виїзд дизайнера на об’єкт та контроль виконання робіт у відповідності до дизайн-проекту. Контроль і робота з підрядниками на всіх етапах. Консультації і контроль за дотриманням виконання даного проекту.

sn-375_7
Декорування

Завершення втілення проекту в життя, спільний із замовником підбір декоративних елементів інтер’єру, що дозволяють сформувати остаточний образ квартири чи будинку.

Автономна послуга: Консультація дизайнера

Ви запланували ремонт, але не маєте основної ідеї інтер’єру? Або Ви не впевнені у вибраному кольорі? Не знаєте, де краще поставити меблі? Ви не уявляєте, як виглядатиме обраний вами матеріал в інтер’єрі і чи підходить він Вам? Тоді ця послуга для Вас.

Безкоштовна консультація

Отримати безкоштовну консультацію з проектування будинків та дізнатись більше інформації про технології Ви зможете:

+38 (050) 3 715 715

e.dim.lviv@gmail.com

Надішліть запит


Vector Smart Object