Фотовольтаїчні станції

За допомогою електрогенераторної системи отримуйте власну електрику з безкоштовної енергії сонця.

З розповсюдженням енергетичних систем на базі відновлюваної енергії, зростає готовність споживачів виробляти електроенергію самостійно. Потужна фотогальванічна система дає реальну можливість отримати прибуток, використавши безкоштовну енергію Сонця. Крім того, установивши електрогенераторний модуль, споживач демонструє своє відповідальне ставлення до довкілля і робить активний внесок у захист клімату Землі через зменшення викидів СО2 в атмосферу.

Вартість енергоносіїв постійно зростає, і фотогальванічна установка дозволяє заощадити гроші та зменшити залежність від постачальників енергії. Електрику власного виробництва можна спожити на власні потреби, а можна віддати в публічну електромережу. Завдяки відшкодуванню, яке користувач отримує за віддану електроенергію (так званий зелений тариф), або завдяки економії при споживанні на власні потреби, інвестиція окупиться вже за кілька років. В кожному випадку вартість вашої нерухомості зросте.

Фотогальванічне обладнання виробництва Viessmann пропонує вам компоненти, розраховані на роботу в єдиному комплексі: фотогальванічні модулі, перетворювачі струму, монтажні системи, а також акумулятори електроенергії та теплові насоси для підвищення ефективності використання власної електрики.

Високі вимоги до якості наших електрогенераторних систем забезпечують їхню економічність та довговічність.Важливим доповненням є широкий спектр супутніх послуг: проектування, підбір обладнання, поставка, сервісне обслуговування – які надають фахівці наших партнерських фірм.

Переваги фотовольтаїчних сонячних електростанцій

Фотовольтаїчні сонячні панелі – це новинка навіть серед найкращих інноваційних технологій у сфері пошуку та використання альтернативних енергетичних ресурсів. Але чим більшим стає їх потенціал, тим швидше вони поширюються у побутовому використанні.

Сонячні електростанції мають ряд переваг:

 – Використання доступного джерела енергії для жителів України;

 – Безперебійна робота, особливо – у сприятливих умовах та сонячних регіонах;

 – Незалежність від інших комунікацій, тож можливість використання фактично у будь-якому місці;

 – Безпека для навколишнього середовища, особливо – у порівнянні з традиційними джерелами енергії;

 – Поступове зниження вартості установки та використання систем за рахунок їх поширення та модернізації;

 – Швидко зростаючий ККД сонячних модулів.

Акумуляторні системи – висока ефективність завдяки споживанню власної електроенергії

akumulatorni-systemy

Акумуляторні системи Viessmann, що слугують для накопичення виробленої електроенергії, підвищують рівень власного споживання, а отже, й ефективність фотогальванічних систем. Коли власне господарство не потребує електроенергії, система заряджає акумулятор. Коли потреба з’являється, наприклад коли включаються електроприлади, ця енергія використовується. Якщо акумулятор заряджений, а жоден з підключених пристроїв не потребує енергії – вона передається в публічну мережу, й за це нараховується відшкодування, відповідно до чинного законодавства (“зелений тариф”).

Фотогальванічна установка і тепловий насос

Є дві можливості використання електроенергії, отриманої від фотоелектричної системи. Можна повністю передати електроенергію в міську мережу, а можна спожити її – повністю чи частково – на власні потреби. Найефективніший вид опалення на електроенергії – це тепловий насос. Він дозволяє отримувати до чотирьох кіловат-годин теплової енергії з 1 кіловат-години електроенергії з використанням безкоштовного тепла довкілля.

Якщо за допомогою теплового насоса покривається потреба в енергії на опалення приміщень та гаряче водопостачання, це дозволяє не лише значно підвищити коефіцієнт використання енергії геліосистеми на власні потреби, а й отримати тепло за нижчою ціною з дешевшої електроенергії від Сонця. Той, хто хоче сполучити фотоелектричну систему з тепловим насосом, має обирати такий тепловий насос, який оптимізує власне споживання і може пристосувати свій режим роботи до режиму роботи фотоелектричної установки. Компанія Viessmann розробила оптимізовану систему, що включає фотоелектричну установку та тепловий насос.

Ефективне споживання електрики власного виробництва

spozuvannya-elektryky

Електроенергія, отримана з використанням геліоустановки, дешевша, ніж енергія з мережі – власне споживання означає економічну вигоду. Оптимальна схема установки, побудованої з компонентів, розрахованих на узгоджену роботу в комплексі, гарантує її високу продуктивність.

[1] Фотоелектрична установка
[2] Перетворювач постійного струму в змінний
[3] Лічильник електроенергії
[4] Споживач
[5] Лічильник для теплового насоса
[6] Тепловий насос із регулятором Vitotronic 200 (тип WO1C)
[7] Абонентський лічильник енергії, отриманої та відданої в мережу
[8] Міська електромережа

Фотогальванічні системи 

photogalvanicni-systemy

Фішка сонячної електроенергії – установивши фотогальванічну систему, кожен може стати виробником власної електрики. Перетворення дармової сонячної енергії в електричну цікаве у фінансовому плані. За допомогою акумуляторів можна стати цілком незалежним від публічної електромережі.

Електрогенераторні модулі

Ціни на енергоносії постійно зростають. Електрогенераторний модуль дозволить користувачу заощадити кошти і зменшити свою залежність від постачальників електроенергії.

Безкоштовна консультація

Отримати безкоштовну консультацію з проектування будинків та дізнатись більше інформації про технології Ви зможете:

+38 (050) 3 715 715

e.dim.lviv@gmail.com

Надішліть запит


Vector Smart Object