Технології

 

Енергозберігаючі технології та системи у м. Львів при будівництві будинків.

Перш за все це стосується системи опалення, яка виконується з низькотемпературним режимом роботи. Іншими словами температура гріючої води не повинна бути вищою 45°C. Це підлогове і стінове опалення. При такому параметрі легко застосувати альтернативні джерела енергії – сонце і грунт. Також низькотемпературне опалення є більш подібним до природнього, тобто комфортнішим. Котельним обладнанням є конденсаційний газовий котел, теплова помпа, сонячні колектори.

Особливої уваги заслуговують фотовольтаїчні сонячні батареї, оскільки сьогодні в Україні діє так званий “зелений тариф” для електроенергії, виробленої від сонця. Власник фотовольтаїчної станції продає електроенергію в мережу в 4-5 разів дорожче, ніж купує з мережі.

Для електроосвітлення застосовуються LED-світильники, а електрообладнання використовується з класом енергоефективності А+++.

Система водопостачання передбачає використання дощової води для господарсько-технічних потреб, що дає змогу заощадити 70-100 тонн води в рік одним домогосподарством.

Електронна система «розумний будинок» дозволяє повністю автоматизувати і синхронізувати роботу всіх систем, які зебезпечують комфорт і безпеку в будинку. Контроль чи керування системою можна здійснювати як безпозередньо в будинку так і віддалено з допомагою смартфона.

Безкоштовна консультація

Отримати безкоштовну консультацію з проектування будинків та дізнатись більше інформації про технології Ви зможете:

+38 (050) 3 715 715

e.dim.lviv@gmail.com

Надішліть запит


Vector Smart Object