Про компанію

Чим є E-dim?

Будуючи будинок Ви будуєте своє майбутнє. Від матеріалів і систем, які будуть використані при будівництві будинку залежатиме Ваше комфортне проживання в ньому протягом багатьох років. Плануючи будівництво ми велику увагу приділяємо естетиці майбутнього будинку, дуже важливому елементові комфорту, але поряд з тим щораз важливішу роль відіграють аспекти енергоощадності і екологічності, які є викликами сучасності. У надмірі інформації ми шукаємо оптимальних рішень, застосування яких дасть нам максимальний ефект комфортного проживання в будинку. Відповідь на ці виклики дає E-DIM.

e_dim_crop

«Е-dim» це концепція сучасного будівництва, яка полягає в об’єднанні пасивного, активного та мультикомфортного будівництва з використанням екологічних матеріалів, енергоефективного обладнання, енергонезалежних технологій, ергономічної архітектури та естетичного дизайну, а також етно мотивів.

Ми пропонуємо:

– проектування будинків з використанням програми РНРР інституту пасивного будівницва у м.Дармштадт,
– виконання будівельних і монтажних робіт,
– технічний і архітектурний нагляд за ходом будівництва,
– розробляємо дизайн проект,
– після введення в експлуатацію ми здійснюємо сервісне обслуговування усього обладнання.

Екологічні матеріали: теплоізоляція Isover, Steiko. Стінові блоки Aerock, Weinberger. Дерев’яні каркасні конструкції. Системи використання дощової води Wilo.

Енергоефективне обладнання: Конденсаційні котли Viessmann, Bosch, рекуператори Wents Viessmann AirSystem, помпи Wilo, автоматика Schneider, вікна Velux Rehau Veka, двері Hormann.

Енергонезалежні технології: теплові помпи Viessman, сонячні батареї і колектори Viessmann Atmosfera, грунтові теплообмінники Rehau.

Ергономічна архітектура досягається роботою архітекторів з використанням стандартів Нойферта.

Естетичний дизайн в різних стилях за смаками замовника.

Етно мотиви (гончарні і дерев’яні вироби, печі і каміни, художній метал, камінь, рукоділля…)

e_dim_crop

Місія

Енергонезалежність
Екологічність
Естетика
Енергоощадність
Ергономічність

Досвід

Пасивний будинок
Мультикомфортний будинок
Активний будинок

Команда
Для спорудження житла в стандарті Е-dim зформовано команду фахівців, які працюють на всіх етапах спорудження будинку. Це перш за все архітектори і проектанти, які мають навики та інструменти для проектування такого житла, використовуючи передові європейські технології, а також виконроби та інженери-енергетики, які контролюють якість виконання будівельних і монтажних робіт.

Відповідальність
Часто, протягом спорудження будинку, замовник звертається до різних виконавців, які думають по-різному і кінцеву мету кожен бачить по-своєму. В підсумку, відповідальність за виконання робіт є розпорошеною і замовник стикається з проблемами якості і пунктуальності будівництва.

Ми пропонуємо виконання робіт в комплексі “з одних рук”, від проекту до внутрішніх дизайнерських робіт.

Концепція Е-Дім

Про пасивне будівництво

 

Безкоштовна консультація

Отримати безкоштовну консультацію з проектування будинків та дізнатись більше інформації про технології Ви зможете:

+38 (050) 3 715 715

e.dim.lviv@gmail.com

Надішліть запит


Vector Smart Object