Каркасні

Інженерно-проектна група Е-Dim займається проектування та будівництвом каркасних будинків під ключ, використовуючи альтернативні джерела енергії.

+38 (032) 2 333 278
+38 (050) 3 715 715

Переглянути наші проекти Ви можете на цій сторінці.

 

Будівництво каркасних будинків

Плануючи будівництво власного будинку, кожен прагне зробити його теплим, комфортабельним та надійним. Одними із найбільш сприятливих для здорового проживання та дружніми до навколишнього середовища залишаються каркасні будинки, будівництво яких під ключ стрімко набирає обертів у Львові та по Україні.

По всьому світу каркасне будівництво давно користується надзвичайним попитом, як швидка, зручна та ефективна технологія. Такі дерев’яні будинки мають високий коефіцієнт енергозбереження, дозволяють знизити витрати на опалення, швидко прогріваються взимку, характеризуються високим теплосбереженням.

Конструктивно каркасний будинок складається, власне, з внутрішнього каркасу, який і обшивається з двох сторін спеціальними матеріалами. В середину стін закладаються утеплювач, ізоляція, тощо. Сам каркас може бути типовим чи розробленим індивідуально.

Технологія каркасного будівництва під ключ

Технологія зведення каркасних будинків під ключ передбачає монтаж на ділянці попередньо виготовлених за проектом конструктивних елементів. Відрізнятися можуть методи обшивки будівлі. Зазвичай використовуються панельні чи щитові матеріали.

При виготовлені фундаменту враховується вага конструкції та структура грунту. Найпоширеніший плитковий фундамент дозволяє рівномірно розподілити навантаження навіть на ділянці з недостатньо стійким грунтом. У інших випадках може використовуватися стрічковий та стовпчастий фундамент.

Стіни конструктивно складаються із вертикальних опор, верхньої та нижньої обв’язки та обшивки. Обв’язки розподіляють навантаження, а обшивка надає каркасу необхідної жорсткості. Відстань між основними несучими елементами розраховується на основі типу, складності та конфігурації конструкції.

Типи покрівельних матеріалів у каркасному будівництві під ключ – ті ж, що й у звичайному. Особливо популярні мансардні та двоскатні дахи.

Переваги екологічних каркасних будинків

Будівництво каркасних будинків набрало такої популярності саме через численні переваги:

 – Енергоефективність. Екологічний каркасний будинок більш енергоефективний, ніж цегляний, адже дереву властива низька теплопровідність.

 – Екологічність. Всі матеріали виключно безпечні, максимально натуральні, нетоксичні та сприятливі для утворення здорового мікроклімату.

 – Фундамент. Легка конструкція дозволяє значно зекономити при будівництві фундаменту. Також каркасні будинки більш стійкі до сезонних деформацій внаслідок спучування грунту. За рахунок цього їм властива і підвищена сейсмостійкість за рахунок відсутності жорстких зв’язок.

 – Економія ресурсів. Специфіка конструкції дозволяє обходитися без важкої спецтехніки.

 – Швидкість. Будівництво може бути повністю завершеним вдвічі, а іноді і більше, швидше.

 – Усадка. Каркасний будинок не потребує усадки перед початком ізоляційних та оздоблювальних робіт, перед введенням об’єкта в експлуатацію.

 – Комунікації. Каркасна конструкція дозволяє легко приховати в стіни всі інженерні мережі та комунікації, а їх ремонт та заміна у майбутньому не спричинять проблем.

Каркасне будівництво дозволяє створювати довговічні, практичні, різноманітні, комфортні та індивідуальні будинки, вдовольняючи навіть найпримхливіші смаки.

Безкоштовна консультація

Отримати безкоштовну консультацію з проектування будинків та дізнатись більше інформації про технології Ви зможете:

+38 (050) 3 715 715

e.dim.lviv@gmail.com

Надішліть запит


Vector Smart Object