Яке вікно вбереже Ваше тепло та спокій?

yake-vikno-vberezhe-vashe-teplo-ta-spokij-1

yake-vikno-vberezhe-vashe-teplo-ta-spokij-1
Склопакети – найсучасніший і універсальний варіант засклення. За рахунок наявності всередині конструкції повітря досягається максимальний захист та оптимальні показники теплопередачі.

Крім повітря всередині може бути ксенон, вуглекислий газ або аргон. Вся конструкція повністю герметизується. Основні показники неправильного вибору або установки неякісного склопакета – утворення конденсату, протяги, промерзання, погана видимість.

Існують різні способи збільшити енергоефективність склопакета. Наприклад:

  • Рефлекторне скло. Діє подібно відбивачам, запобігаючи проникненню ультрафіолету. Дзеркальне скло також повністю захищає від сторонніх очей.
  • Заповнення аргоном. Заповнення склопакета аргоном підвищує його теплоізоляційні властивості на 10-15%, що особливо актуально в холодних регіонах.
  • Плівки для відбиття та тонування. Перші – підвищують теплоізоляцію, другі – зменшують кількість проникаючих сонячних променів і створюють додатковий захист. Дзеркальні плівки не поступаються за якістю рефлекторному склу.

Види склопакетів

По конфігурації склопакети бувають:

  • Однокамерні. Стандартна конструкція з двох листів скла, простір між якими заповнений повітрям.
  • Двокамерні. Система складається з трьох листів. Відрізняється підвищеними ізоляційними, шумопоглинаючими властивостями та міцністю.

Залежно від типу скла, склопакети класифікуються на:

  • Стандартні. Класичний, найпоширеніший і доступний варіант для будинку або офісу.
  • Енергозберігаючі. Відрізняються високою теплоізоляцією. Один з найбільш затребуваних варіантів сьогодні. Особливість в спеціальному склі, яке пропускає сонячне тепло всередину, але не випускає назад. Це дозволяє заощадити на опаленні та кондиціонуванні.
  • Сонцезахисні. Пропускають сонячне світло, але захищають від шкідливого ультрафіолету. Скло таких пакетів буває поглинаючим або з покриттям. Ще один плюс – декоративні можливості за рахунок наявності різних відтінків скла.
  • Шумоізоляційні. Особливість – багатошаровість та герметизація, завдяки чому склопакет добре заглушає шум. При монтажі використовується акустична монтажна піна.
  • Безпечні. Відрізняються механічною міцністю. Зазвичай для виготовлення використовується багатошарове скло з шаром полімерної плівки. Навіть при пошкодженні воно не розсипається.

Також існують багатофункціональні склопакети, що поєднують можливість відразу декількох типів.

Як обрати скло для склопакетів?

Крім вибору самої конструкції пакетів, сьогодні існують і різні види скла, орієнтованих на максимальну енергоефективність.

  • K-скло. На розплавлене скло наноситься тонке покриття окису металу, що відображає теплові промені. За рахунок дорожнечі, відблисків і нерівномірного покриття, сьогодні цей варіант поступово відходить в минуле. Але до сих пір такі склопакети залишаються міцними, довговічними і надійними.
  • I-скло. На скло за методом вакуумного напилення наноситься тонкий металевий шар, до десятої мікрона товщиною. Таке покриття практично непомітне і не впливає на світлопропускну здатність. Основні матеріали – оксид титану або срібло. Універсальний варіант по співвідношенню ціни і якості.
  • Скло з тепловідбиваючою плівкою. Доступний і простий варіант. Плівку можна наклеїти на вже наявний склопакет. Ефективність багатошарового покриття практично не поступається аналогам за рахунок металевого тепловідбиваючого шару. Працювати з плівкою може навіть не професіонал, істотно поліпшивши якість домашнього засклення. Довговічність – близько 15 років.

Від правильного вибору склопакета і покриття залежить комфорт в приміщенні. Один раз переплативши при монтажі вікон, можна роками істотно економити на опаленні і підтримувати в будинку здоровий мікроклімат.

Безкоштовна консультація

Отримати безкоштовну консультацію з проектування будинків та дізнатись більше інформації про технології Ви зможете:

+38 (050) 3 715 715

e.dim.lviv@gmail.com

Надішліть запит


Vector Smart Object