Чому будівництво будинків під ключ це вигідно?

chomu-budivnytstvo-budynkiv-pid-klyuch-tse-vygidno-1

Чому будівництво будинків під ключ це вигідно?

Будівництво будинку – складне завдання, особливо для тих, хто не стикався з цим раніше. Ще більше специфічних нюансів з’являється, коли мова йде про будівництво екобудинку з чіткими стандартами і критеріями якості.

Необхідно визначитися з проектом, підібрати матеріали, розробити дизайн, спроектувати інженерні мережі, вирішити масу інших технічних та фінансових питань. У непідготовлених людей це часто викликає справжню паніку, адже не хочеться припуститися помилок, коли мова йде про власний комфорт та благополуччя.

Ще одна проблема самодіяльності – значні витрати. Витрати, пов’язані з неможливістю чітко розрахувати необхідні ресурси, а також витрати, викликані помилками і неточностями, виправляти які в процесі набагато складніше та дорожче.

Саме тому останніми роками дедалі популярнішою і актуальнішою стає послуга будівництва енергозберігаючих будинків під ключ, яка передбачає, що всі етапи, від підготовки до здачі об’єкта в експлуатацію, візьмуть на себе досвідчені фахівці, попутно контролюючи реалізацію і якість кожного кроку.

Будівництво пасивних та мультикомфортних будинків з E-dim автоматично вирішує всі технічні та організаційні проблеми, дозволяючи замовникам не турбуватися про дрібниці і про якість результату.

Етапи будівництва будинків під ключ

Технічно процес будівництва будинку під ключ складається з кількох основних етапів:

  • Проектні роботи, згідно з індивідуальними побажаннями клієнта. Сюди входить архітектурний і інженерний проект, розрахунки, підготовка необхідної документації та дозволів, інші формальні нюанси.
  • Підготовчі роботи, які передбачають підготовку ділянки, вибір необхідних матеріалів і устаткування, залучення фахівців, організаційні питання.
  • Безпосередньо будівництво, особливості якого залежать від складності та специфіки конкретного проекту, типу будівлі і її розташування, від обраних технологій і матеріалів.
  • Внутрішні і зовнішні оздоблювальні роботи, від базових до (при необхідності) повного оформлення інтер’єру та екстер’єру.
  • Авторський нагляд за всіма етапами і процесами – це контроль якості, а заодно – можливість своєчасного внесення коректив і оперативного прийняття рішень при виникненні форс-мажорів.

В експлуатацію об’єкт здається чітко у встановлений термін, згідно з первинним проектом.

Переваги будівництва будинків під ключ

Будівництво пасивних і мультикомфортних будинків під ключ передбачає цілий ряд переваг:

  • Професіоналізм. Всі роботи проводяться фахівцями своєї справи, на вищому рівні і під суворим контролем.
  • Економія. Хоча доведеться витратитися на послуги робітників, це більш ніж сповна окупиться економією за рахунок правильного і раціонального вибору технологій, матеріалів і їх кількості, за рахунок відсутності помилок і неточностей в процесі.
  • Якість. Будинок, побудований професіоналами – це надійність, стабільність, довговічність і відсутність проблем при експлуатації.
  • Терміни. Професійне планування, правильний вибір технологій і матеріалів, злагоджена робота бригади – все це дозволяє скоротити терміни будівництва до мінімально можливих.

Нарешті, основний аргумент на користь будівництва будинків під ключ – можливість без зайвого головного болю відразу заселятися і жити в новому будинку. Не доведеться витрачати власний дорогоцінний час і сили. Досить зробити замовлення, узгодити всі дрібниці, і в обумовлені терміни об’єкт буде повністю готовий без участі майбутнього власника.

Безкоштовна консультація

Отримати безкоштовну консультацію з проектування будинків та дізнатись більше інформації про технології Ви зможете:

+38 (050) 3 715 715

e.dim.lviv@gmail.com

Надішліть запит


Vector Smart Object